AGROREV

Devrimin Adı; Agrorev®

Gıda sektörü için yüksek kaliteli doğal ürün ve türevlerini üretmek amacıyla başlayan yolculuğumuz, kısa sürede, kaliteyi standart hale getirerek iş ortaklarımıza katma değer sağlayan, adını hızla duyuran bir yapıya evrildi; Agrorev®.

Üretim süreçlerinin düzenli kontrolüne dayalı profesyonel yapımız ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden kadromuz sayesinde, gıda sektörünün geleceğini şekillendirmeye şimdiden başladık.

Ürünlerimizde sadece, alanında uzman, sertifikalı üreticilerimizden aldığımız, yakın gelecekte ise Ereğli ve Tarsus’ta yer alan toplam 9.000 dekarlık tarım alanımızda yetiştirmeye başlayacağımız hammaddelerin en doğal hallerini kullanıyoruz. Bu hammaddelerin yaklaşık 8.000 m2’lik üretim tesislerimizde, farklı kurutma teknolojilerinin üstün mühendislik altyapısıyla yorumlanmasının ardından Agrorev® ürünlerini elde ediyoruz.İhtiyaçlar doğrultusunda çeşitlenen, esnek ürün gamımızla, her seferinde doğru ve kaliteli iş çözümleri sunuyoruz…

Agrorev®, duyuları harekete geçiren eşsiz özellikleriyle benzerlerinden ayrışırken, gıda sektörüne 4 mevsim tazeliği getirerek büyük bir artı katmış oluyor.